Příspěvky

Posvátná životní síla

Životní síla je velmi spojena se sexualitou. Životní síla je sexuální energie.
Vnímám sexualitu jako způsob, kterým se prostřednictvím své životní síly zapojuji do celého života, do všech jeho částí, aspektů. Způsob, jakým se se starám o své tělo, o svůj vnitřní svět, svoji rodinu. Způsob, jakým se miluji s mužem (mluvím z ženské perspektivy).

Kultivovaná sexuální energie proudí plynule a je v harmonii, ovlivňuje chuť do života a dokáže stvořit nový život.
Představte si ji jako velký zdroj energie ve svém sexuálním centru.
Kultivací sexuální energie se Vaše tělo probouzí, jiskří, prožívání je intenzivnější. Vaše tělo více cítí. Jste plni energie, kterou berete ze svého zdroje. Rozváděním sexuální síly jsou Vaše prožitky barevnější. A Vy díky tomu cítíte naplnění.

Energie, kterou pocítíme v podobě sexuálního vzrušení, se nachází na první úrovni – odpovídá první čakře energetického systému. Je to úroveň, jejímž záměrem je tvořit život. Proto je tak mocná! Pokud si dovolíme do ní plně vstoupit, tvoříme plně ze své podstaty duše.
Když je mezi partnery důvěra, srdce se otevře a pocítí lásku, bezpečí. Když je při milování přítomné srdce, dovolujeme si neskrývat své emoce. Může se objevit stará bolest a je plně přijata. Jsme přijímáni takoví, jací jsme. Při spojení energie srdce se sexuální energií se odehrává léčeni na vysoké úrovni.

Na cestě Posvátné sexuality můžeme zvědomit podvědomé programy, které chováme ve vztahu k mužům, ženám, sexuálnímu spojení. Můžeme léčit blokující záznamy z minulosti, a především zušlechtit vztah k sobě samé či k sobě samému a tím i ke všemu, co v našem životě tvoříme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *