Příspěvky

Co možná nevíš o orgasmech

Orgasmy nás dostávají do stavu hlubokého uvolnění, kdy je tělo zaplaveno hormony, díky kterým se cítíme milováni, přijímáni, pochopeni. Navíc nás dostanou z hlavy do těla, a ztrácíme pocit existence ega.

Orgasmická energie je léčivá, stačí ji poslat tam, kam potřebuješ ?

A co možná nevíš?

Mužský orgasmus

Milý muži,

Věděl jsi, že můžeš zažívat několik orgasmů při jednom milování?  Že můžeš zažívat různé druhy orgasmů?

U mužů je známý většinou jeden druh orgasmu. Ten, co je propojený s ejakulací a je soustředěný kolem penisu. Mužský orgasmus a ejakulace jsou ale dvě rozdílné věci. Orgasmus, jako část energetická a ejakulace, jako část fyzická. Orgasmus může proběhnout bez ejakulace. Zažíváš podobné pocity jako u ejakulačního orgasmu, ale energii, která by jinak odešla s tekutinou, si uchováš v sobě a použiješ jinde.

Většina mužů se po orgasmu s ejakulací cítí velmi uvolněně, a zároveň vyčerpaně – nejde dál pokračovat v milování, nebo jen chvíli. Ztratí velké množství síly, energie a minerálů.

Můžeš se naučit, jak zažívat orgasmus bez ejakulace. Je to hlubší proces, bez soustředění na to, jak dojít k cíli. Můžeš se více propojit s partnerkou. Můžeš se milovat hodiny. Pokud začneš pracovat s orgasmy vědomě, budeš zažívat různé druhy orgasmů. Celotělový, jeden z nejsilnějších. Z prostaty. Z bradavek a dalších erotogenních zón. Budeš je cítit jinak, a zezačátku je možná nebudeš vnímat tak intenzivně. Pokud s energií orgasmu budeš pracovat, budeš si vybírat, kdy budeš ejakulovat a kdy ne, můžeš zažívat několik orgasmů za sebou.

Ženský orgasmus

Milá ženo,

Víš, že tvůj orgasmus může vycházet z mnoha různých míst, nejen z yoni?

Klitoris, prsa, G bod, čípek, srdce… Každá žena to má jinak. Ženská pánev je propojena mnoha nervovými zakončeními a jejich citlivost je pro každou ženu individuální.

Věděla jsi, že tvá yoni je silně propojena s mozkem? Právě v ženské vagině je centrum kreativity. A to, jak prožíváme milování, se pak odráží na našem tvůrčím vyjádření a schopnostech, a třeba i na tom, jakou máme náladu.

Vztah mezi yoni a vědomím je tak silný, že pokud řešíme spoustu věcí, problémů v hlavě, ovlivní to i náš sexuální život a orgasmus. Co kdybys tedy zkusila přenést vědomí do své yoni a podívat se, jak se cítí? Pokud jí věnuješ svou pozornost, začneš si užívat pocit, kdy jsi šťastná, že jsi ženou, a miluješ celé své bytí.

Tvůj úspěch, tvá ženská síla, energie, sebeúcta, sebeláska i radost, to vše můžeš získávat prostřednictvím orgasmických prožitků.

Věděla jsi, že tvůj klitoris má asi 8000 nervových zakončení? Možná i pro to je klitoriální orgasmus osvědčená klasika ? A co třeba vaginální, neboli yoni orgasmus? Ten zase vede k hlubšímu propojení s milencem, díky aktivaci orgasmické energie přímo v srdci.

Znáš energetický orgasmus? Třeba takový, když kousneš do sladké jahody a celým tělem ti projede vlna energie? ?

S láskou,

Andrea

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.